Блок питания, GamerStorm, PK800D R-PK800D-FA0B-WGEU, 800W, ATX, Bronze, 20+4 pin, 2*4+4pin, 6*Sata, 2*Molex, 4*PCI-E 6+2 pin, Вентилятор 12 см, Кабель питания, Чёрный
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GamerStorm |
| Формфактор | ATX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | R-PK800D-FA0B-WGEU |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | OCP/OVP/UVP/OPP/SCP/OTP |
| Қаптамада | 6 |
| Салмақ | 2.41 кг |
| Кіріс кернеуі | 100-240V |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 140х150х86 мм |
| Кепілдік | 5 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 12 см |
| ТҮК коды | 0200165261494 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 134259611 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 4 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 4 |
| SATA қосқыштарының саны | 8 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 16 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қуаты (Вт) | 800 Вт қуат. |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ Bronze |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.gamerstorm.com/ru/product/PowerSupply/2024-11/2157_15148.shtml |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 2000000695990 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 41 676 ₸





