Монитор, HyperX, Armada 25 FHD Gaming Monitor, 64V61AA#ABB, 24.5", Full HD, 1920х1080, IPS матрица, 240 Гц, 2*HDMI 2.0, DisplayPort, LED, 400 nits, 1000:1, 1 мс, угол обзора 178/178, 1*DisplayPort 1.4 кабель/1*HDMI 2.0 кабель/1*Кабель питания в комплекте, Чёрный
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | HyperX |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 12.7 кг |
| Экран | |
| Жауап беру уақыты | 1 мс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 64V61AA#ABB |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 557,4x655x790,5 |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Экран диагоналы | 24,5 " |
| ТҮК коды | 0200179700491 |
| СЭҚ ТН коды | 8528521000 |
| Тауардың коды Kaspi | 106788911 |
| Контраст қатынасы | 1000:1 |
| Материал | Металл/пластик |
| Көлем | 0,03 м<sup>3</sup> |
| VESA өлшемі | 100х100 мм |
| Экран өлшемі | 55.74x6.12x33.02см |
| Рұқсат | 1920x1080 |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Экран матрицасының түрі | IPS |
| Көру бұрышы | 178/178° |
| Түсі | Қара |
| Экранды жаңарту жиілігі | 240 Гц |
| Штрих-код | 196548124015 |
| Жарықтық | 400 nits |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 256 990 ₸





