Үздіксіз қуат көзі, Legrand, Keor SPX 600 ВА 310300, Қуаты 600ВА/360Вт, Сызықтық-интерактивтік, едендік, LED индикаторлары, AVR-жұмысындағы ауданы 160-200-280B Бат, 12,5х30 Асақаль Вных хим а қоңдылылығы 11х Клубты қоңыратпадан қораптауыштар үшін аспалы аппаратты қолданып құрастырған аспалы аспап = = = = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.76 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/7Ач |
| Артикул | Keor SPX 600 ВА (310300) |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 4 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 2-6 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 6-8 сағат |
| Кіру | 230 Жылы |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±1% |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 101х279х142 мм |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 160-290В |
| ТҮК коды | 0200223337086 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 112209256 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 2 х Әмбебап шығыс қосқыштары |
| Беткі тақта | LED-индикаторлар |
| Қуаты (Вт) | 600ВА / 360Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 3414970991270 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 53 138 ₸





