Үздіксіз қуат көзі, Legrand, Keor SPX 2000 ВА 310304, Қуаты 2000BA/1200Вт. Сызық-интерактивті, еденді, LED индикаторлар/USB.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 11.21 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/9Ач х 2 |
| Артикул | Keor SPX 2000 ВА (310304) |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 2-6 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 6-8 сағат |
| Кіру | 230 Жылы |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±1% |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 130х320х182 мм |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 160-290В |
| ДК-мен байланысуға арналған интерфейс | USB |
| ТҮК коды | 0200223337079 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 112209270 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 4 х Әмбебап |
| Беткі тақта | LED-индикаторлар |
| Қуаты (Вт) | 2000ВА / 1200Вт |
| Көлем | 0,02 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 3414970991324 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 195 508 ₸




