Үздіксіз қуат көзі, Legrand, Keor Multiplug 800 ВА 310082, Қуаты 800ВА/480Вт, Сызықтық-интерактивтік, едендік, LED индикаторлар/USB АVR-720% В Жұмысқа қолданылған кезен АХХ 175—2.С 127 В = 200 Vв; Шамасы 30 км; Шацкий Округы Округы ОШС ОСХ ИС ОТАРғы Кейiпсiз қоректе такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/7Ач |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | Keor Multiplug 800 ВА (310082) |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 2-6 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 4-6 сағат |
| Кіру | 230 Жылы |
| Шығу | 230В ±10% |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±0.01Гц |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 190х296х89,5 мм |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 170-290В |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| ТҮК коды | 0200223337376 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 6 х Шуко |
| Беткі тақта | LED-индикаторлар |
| Қуаты (Вт) | 800ВА / 480Вт |
| Көлем | 0,02 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Түсі | Ақ-қара |
| Штрих-код | 3414971227255 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 83 345 ₸





