Үздіксіз қуат көзі, Legrand, Keor SP 800 ВА 310184, Қуаты 800ВА/480Вт, Линейно-интерактивтік, едендік, LED индикаторлар/USB, AVR-жылдар радиоқаттығу түрі: 1802) 250 мм; Ақ түсті шамның орналасу уақыты, bi 1iV b 1; OVU 1...V 1 b b b 1; OVІX 1 OV 1 1 b sur bluew 1 = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.49 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/9Ач |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | Keor SP 800 ВА (310184) |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 2-6 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 4-6 сағат |
| Кіру | 230 Жылы |
| Шығу | 230В ±10% |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±1% |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 120х330х138 мм |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 170-290В |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| ТҮК коды | 0200223337307 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 112364839 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 1 х Шуко + 1 х МЭК С13 |
| Беткі тақта | LED-индикаторлар |
| Қуаты (Вт) | 800ВА / 480Вт |
| Көлем | 0,02 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Штрих-код | 3414971232013 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 86 734 ₸





