Үздіксіз қуат көзі, Legrand, Keor S. Қуаты 3000ВА/2400Вт, Онлайн, Еденді, ЖК/USB/RS-232/SNMP.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 70 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Keor S 3 КВа 8' (310121) |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 0 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 4-6 сағат |
| Шығу | 230В ±10% |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 165-280В |
| ТҮК коды | 0200223331633 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | Терминалдық қалып |
| Беткі тақта | LCD-дисплей + LED индикаторлар |
| Қуаты (Вт) | 3000ВА / 2400Вт |
| Көлем | 0,24 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| ҮҚК түрі | Желіде |
| Шығыс сигналының нысаны | Синусоиды толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 3245063101210 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 415 600 ₸





