Үздіксіз қуат көзі, Legrand, Keor PDU 800ВА 8 GR/IT 310332 Қуаты 800ВА/480Вт, Офлайн, тұрақ 2U, LED индикаторлар AVR-30-272B Бат, 130х3050 Аққ, VXXVW-20130-265 АVІ-20150 АС ОСАҚ КОРСАРДА ҚОРДАСТАР ҚОР КАРДАСЫ НШАРТОШАҚ = = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.39 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/9Ач |
| Артикул | Keor PDU 800ВА 8 GR/IT (310332) |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 10 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 4-6 сағат |
| Кіру | 230 Жылы |
| Монтаждау бағанасындағы биіктік | 2U |
| Шығу | 230В ±10% |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 440х150х88 мм |
| Кепілдік | 2 жыл |
| ТҮК коды | 0200223337130 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 8 x Schuko |
| Беткі тақта | LED-индикаторлар |
| Қуаты (Вт) | 800ВА / 480Вт |
| Көлем | 0,02 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| ҮҚК түрі | Офлайн |
| Жиілігі | 50/60 Гц ±5% |
| Штрих-код | 3414971529403 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 138 091 ₸





