Үздіксіз қуат көзі, Legrand, Keor SP 1000 ВА 310187, Қуаты 1000ВА/600Вт, Линия-интерактивті, еденді, LED индикаторлар/UB/RS-232, AVR-270127-299B Бат жұмысты диаметр: 130х3027х18х1830С 133х200 дейінгі шамдарды пайдалану үшін пайдаланылады Ақ түсті көздері бар қоңырамалар үшiн пайдаланылаты қуат көздері үшін пайдаланылаты такиео = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 10.29 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/7Ач х 2 |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | Keor SP 1000 ВА (310187) |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 2-6 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 4-6 сағат |
| Кіру | 230 Жылы |
| Шығу | 230В ±10% |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±1% |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 148х380х173 мм |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 170-290В |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| ТҮК коды | 0200223337253 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 112364808 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 2 х Шуко + 2 х МЭК С13 |
| Беткі тақта | LED-индикаторлар |
| Қуаты (Вт) | 1000ВА / 600Вт |
| Көлем | 0,03 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Түсі | Ақ-қара |
| Штрих-код | 3414971232044 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 122 027 ₸





