Үздіксіз қуат көзі, Legrand, Keor S 6 kBA 17' 310128, Қуаты 6000ВА/5400Вт, Онлайн, Еденді, ЖК/SNMP/RS-232, AVR жұмыс ауданы, АС 118 В* 12,5 К 135С; 135С 133С 133х01С 30С 3035-227в АС 135-26550С 1С35-23050С 1С01-201С 1С35-265В = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 123.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/12Ач х 20 |
| Артикул | Keor S 6 КВа 17' (310128) |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 0 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 4-6 сағат |
| Шығу | 230В ±10% |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 275х716х776 мм |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 195-280В |
| ТҮК коды | 0200223337352 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | Терминалдық қалып |
| Беткі тақта | LCD-дисплей + LED индикаторлар |
| Қуаты (Вт) | 6000ВА / 5400Вт |
| Көлем | 0,3 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| ҮҚК түрі | Желіде |
| Қашықтан мониторинг жүргізу | CS141B СК-мен үйлесімді |
| Шығыс сигналының нысаны | Синусоиды толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 3245063101289 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 001 042 ₸





