Үздіксіз қуат көзі, Legrand, Keor SP 1500 BA 310190, Қуаты 1500ВА/900Вт, Линейно-интерактивті, едендік, LED индикаторлары/UB/RS-232 АVR-720.0-280С. Бойынша:12 В /99АҚ ОС... ОС...СХХ 130 О... ОС КОРХС...СС... 180 ОСШЭС 127 АЭС-2С 1С = = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 11.81 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/9Ач х 2 |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | Keor SP 1500 ВА (310190) |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 2-6 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 4-6 сағат |
| Кіру | 230 Жылы |
| Шығу | 230В ±10% |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±1% |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 148х380х173 мм |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 170-290В |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| ТҮК коды | 0200223337284 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 112209323 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 2 х Шуко + 2 х МЭК С13 |
| Беткі тақта | LED-индикаторлар |
| Қуаты (Вт) | 1500ВА / 900Вт |
| Көлем | 0,03 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Түсі | Ақ-қара |
| Штрих-код | 3414971232075 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 157 177 ₸





