Үздіксіз қуат көзі, Legrand, Keor SPE TOWER TOWER 1000ВА 311061. Күші 1000BA/800Вт. Желілі-интерактивті, еденді, СК/USB/RS-23 АVR-дің 133-283С, Бүгуші; VUN 1С5035 133 АС 1С 1 1 b b b Оңақ 1 I 1 b О 1 К а VІV OVІ... 1-2 В = 1х = такие 2 = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 14.63 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/9Ач х 2 |
| Артикул | Keor SPE TOWER 1000ВА (311061) |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Толық зарядтау уақыты | 6-8 сағат |
| Шығу | 230В |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 170х325х238 мм |
| Кепілдік | 2 жыл |
| ТҮК коды | 0200223336331 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 8 х МЭК С13 |
| Қуаты (Вт) | 1000ВА / 800Вт |
| Көлем | 0,04 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Түсі | Қара |
| Жиілігі | 50/60 Гц ±5% |
| Штрих-код | 3414972083492 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 301 887 ₸





