Үздіксіз қуат көзі, Legrand, Daker DK Plus 3кВА 310172, Қуаты 3000ВА/2700Вт, Онлайн, Бағандық 2U, СК/USB, AVR: 180-30oв., Бэт.: 12 В / 99 Оқ., Вких,6х ICE С12 1 IEC С18.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 36.77 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/9Ач х 6 |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | Daker DK Plus 3 КВа (310172) |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 0 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 4-6 сағат |
| Монтаждау бағанасындағы биіктік | 2U |
| Шығу | 230В ±10% |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±5Гц |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 440х600х88 мм |
| Кепілдік | 2 жыл |
| ТҮК коды | 0200310068589 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Беткі тақта | LCD-дисплей + LED индикаторлар |
| Қуаты (Вт) | 3000ВА / 2700Вт |
| Номиналды кіріс кернеуі | 230 Жылы |
| Көлем | 0,09 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| ҮҚК түрі | Желіде |
| Қосылу түрі | IEC C20 |
| Шығыс сигналының нысаны | Синусоиды толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 3414970826947 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 051 205 ₸




