Үздіксіз қуат көзі, Legrand, Daker DK Plus 6кВА 310174, Қуаты 6000ВА/6000Вт, Онлайн, тіреуіш 4U, ЖК/USB/RS-232, AVR- 780-1830-286С-ны қоса, 12 В / ден кем болмайтын тұрақты торап Ақсақалы бар үш жүз мың АҚШ.х 21 000 Ач.х 1х 200х 11850х 135С200х200 АХ БС = = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 59.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Daker DK Plus 6 КВа (310174) |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 0 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 4-6 сағат |
| Монтаждау бағанасындағы биіктік | 4U |
| Шығу | 230В ±10% |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±5Гц |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 440x680x176 |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 176-280В |
| ТҮК коды | 0200210071856 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | Терминал блогы/IEC C13 x 8/IEC C19 x 2 |
| Беткі тақта | LCD-дисплей + LED индикаторлар |
| Қуаты (Вт) | 6000ВА/6000Вт |
| Номиналды кіріс кернеуі | 230 Жылы |
| Көлем | 0,15 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| ҮҚК түрі | Желіде |
| Қашықтан мониторинг жүргізу | CS141B СК-мен үйлесімді |
| Шығыс сигналының нысаны | Синусоиды толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 3414970826961 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 386 175 ₸



