Үздіксіз қоректендіру көзі, Legrand, Daker DK Plus 10кВА 310177 Қуаттылығы 10000ВА/10000Вт Батареясыз, онлайн, тіреуішті 3U, СК/UNV /RS-2) Жұмысқа арналған ауаның диаметрі AVR: 170-2)20в; АС Кломиті бар қоңыратқалар.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 36.77 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Daker DK Plus 10 КВа (310177) |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 0 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 4-6 сағат |
| Монтаждау бағанасындағы биіктік | 3U |
| Шығу | 230В ±10% |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±5Гц |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 440х680х132 мм |
| Кепілдік | 2 жыл |
| ТҮК коды | 0200310068565 |
| СЭҚ ТН коды | 8504408500 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | Терминалдық қалып |
| Беткі тақта | LCD-дисплей + LED индикаторлар |
| Қуаты (Вт) | 10кВА/10кВт |
| Номиналды кіріс кернеуі | 230 Жылы |
| Көлем | 0,11 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| ҮҚК түрі | Желіде |
| Шығыс сигналының нысаны | Синусоиды толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 3414970826992 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 925 551 ₸





