Үздіксіз қуат көзі, Eaton, 3SM36, Қуаты 36Вт, AVR жұмыс ауқымы: 100-240В, Бат.: Li-Ion 3,7 V/2200 mAhx2, 1 вких. 1 тоқымасы бар 1 тоқыманың төрт алаңын қоса келесі түрде қоса ұстасақ, шоғы төрт түрде жүреді, бір шоғырсы, бар шоғыры: 841111 bNV... VXU VXXXXVVV3035 bro мимо такиее = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Eaton |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | Li-Ion 3,7 V/2200 mAh x 2 |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | 3SM36 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Дыбыссыз режим | Иә |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 3 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 6 сағ |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±0,5Гц |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 9,55х13,6х3 |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 100-240В |
| Кабель ұзындығы | 1 м |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| ТҮК коды | 0200213748014 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 1 адаптерлерге арналған шығыс |
| Жинақтау | Кепілдік талоны, нұсқаулық, 4 адаптер |
| Беткі тақта | LED-индикаторлар |
| Мақсаты | Иә |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 35 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Пластик |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.eaton.com/at/en-gb/skuPage.3SM36.html |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Түсі | Ақ-қара |
| Штрих-код | 3553340705014 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 39 961 ₸





