Үздіксіз қуат көзі, Eaton, 9E20Ki, Онлайн, Едендік: 1:1 / 3:1, Қуаты 20000ВА/16000Вт, АVR жұмыс диапазоны: 176-276В (реттеу мүмкіндігі 100-2)B-ке, Б ат. RS232, SNMP слот, LCD, ABM, Цвет Чёрный
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Eaton |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 176.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/9Ач х 40 |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | 9E20Ki |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Дыбыссыз режим | Иә |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 0 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 6 сағ |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±0,5Гц |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 35х70,6х81,55 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 176-276В |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| ДК-мен байланысуға арналған интерфейс | USB/RS-232 |
| ТҮК коды | 0200213747789 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | Терминалдық қалып |
| Жинақтау | USB кабелі + RS232 кабелі + пайдаланушы нұсқаулығы + бағдарламалық жасақтама дискісі + секіргіш сым |
| Беткі тақта | СК-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 20000ВА / 16000Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Көлем | 0,44 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.eaton.com/at/en-gb/skuPage.9E20KI.html |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҮҚК түрі | Желіде |
| Аккумуляторларды орнату | Ішкі |
| Шығыс сигналының нысаны | Таза синусоиды |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 743172067715 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 914 635 ₸





