Үздіксіз қуат көзі, Eaton, 9SX11KIRT4UG2, Онлайн, Тұрақты 19" 4U, қуаты 11000ВА/11000Вт, AVR жұмыс диапазоны: 176-276В (100-276В-ға дейінгі реттелу мүмкіндігі бар): 133 АС...Сса, 200х30С-дан кем болмайтын азықты шамшатпа шамасы 11СЭ 130 1С 110127-20150 1С 133 1С30 133-227х3050 Бат = 12В/7 такие (16А) және Клемма қалыбы, Smart, USB-B, RS232, SNMP слот, LCD, АBM, Ццвет Черный
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Eaton |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 91 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/7Ач х 20 |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | 9SX11KIRT4UG2 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Дыбыссыз режим | Иә |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 0 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 6 сағ |
| Монтаждау бағанасындағы биіктік | 4U |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±0,5Гц |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 44х70х26 |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 176-276В |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| ДК-мен байланысуға арналған интерфейс | USB/RS-232 |
| ТҮК коды | 0200210143638 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 8 x C13 + 4 x C19 + Терминал блогы |
| Жинақтау | Қуат модулі + батарея модулі + монтаждау жинағы + RS232 кабелі + USB кабелі |
| Беткі тақта | СК-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 11000ВА / 11000Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Көлем | 0,2 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| ҮҚК түрі | Желіде |
| Аккумуляторларды орнату | Ішкі |
| Шығыс сигналының нысаны | Таза синусоиды |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 3553340710704 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 856 598 ₸





