DPT T-тәрізді көлденең тармақтағыш, DKC 36122K, 100х50, жиынтықпен
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36122K |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Салмақ | 0.93 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200210236286 |
| СЭҚ ТН коды | 7326909409 |
| Материал | Болат |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Штрих-код | 4690309481677 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 23 668 ₸




