DPT T-көлденең тармақтағыш, DKC, 36126K, 400х50, жиынтықпен
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 400 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36126K |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Салмақ | 3.28 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200284068820 |
| СЭҚ ТН коды | 7326909807 |
| Материал | Болат |
| Көлем | 0,02 м<sup>3</sup> |
| Штрих-код | 4690309508756 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 37 125 ₸




