Автомобильді зарядтау станциясы, SVC, AC GB/T - 7 кВт Қуаты: 7000 Вт Кіріс 230В/Шығыс 230В Ең жоғары ток: 32А Оқтау үшін айырып ажыратылады, 36Э КN VUVQ 135х35VW 135-201 127-201 118х01 500 Кбб дейінгі қораптардың қотарып тогудан құтқарылар процесстер үшін қажетті құралдарды қолданып құрастырмалы кер такиее = такиее = такие бағанаға бекіту/бекіту
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Айнымалы ток ГБ/Т - 7КВт |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Қаптамада | 1 |
| Салмақ | 8 келі |
| Шығу | 230В |
| Шығу тогы | 32A |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Кабель ұзындығы | 5 м |
| Заряд көрсеткіші | жарықдиодты |
| ТҮК коды | 0200230979965 |
| СЭҚ ТН коды | 8504405500 |
| Қуаты (Вт) | 7 кВТ |
| Номиналды кіріс кернеуі | 230 Жылы |
| Номиналды ток | 32A |
| Көлем | 0,04 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 5% -95% конденсациясыз |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -20-дан +50 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP55 |
| Қосылу түрі | GB/T |
| Жиілігі | 50 - 60 Гц |
| Штрих-код | 6900812223458 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 202 872 ₸



