Wi-Fi бейнекамера, Imou, Ranger 2, Ақ түсті, CMOS-матрица 1/2.7"; Механикалық ИК-сүзгіш, ИК-қосары жарық 10 метрге дейін.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IMOU |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ranger 2 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 30 |
| Салмақ | 0.4 кг |
| Бейне қысу | H.265/H.264 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Интерфейстер | 1 порт 10/100 Base-TX |
| ТҮК коды | 0200057064738 |
| СЭҚ ТН коды | 8525899900 |
| Тауардың коды Kaspi | 100110817 |
| Материал | Пластик |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| ПЗС-матрица | 1/2.7" CMOS үдемелі сыпыру |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -10-дан +45 °С-қа дейін |
| Рұқсат | 2.0 мегапиксель. |
| ИҚ-жарығының әсер ету қашықтығы | 10 метрге дейін |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Объектив түрі | бекітілген, f=3.6 мм |
| Штрих-код | 6923172 550699 |
| Электрмен жабдықтау | DC5V, 1A |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 17 000 ₸





