Қабылдау-бақылау және күзет-өрт сөндіру басқармалары, Сібір арсеналы, Гранит-16, 16 шлейфтар, Шлейфтердің төрт типі: күзету, өрт, технологиялық, пайдаланылмайды
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибирский Арсенал |
| Түсі | Ақ |
| Размеры | |
| Салмақ | 1.38 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Гранит-16 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 4 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 325х260х90 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200334124056 |
| СЭҚ ТН коды | 8531103000 |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Тамақтандыру | 220В-240В |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Штрих-код | 4650060432615 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 88 896 ₸





