Қабылдау-бақылау және өрт-күзет құралдары, Сібір арсеналы, Гранит-5А GSM, 5 шлейфтер, төрт түрлі шлейф: күзет, өрт, технологиялық, қолданылмайтын
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибирский Арсенал |
| Размеры | |
| Салмақ | 0.95 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Гранит-5А GSM |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 4 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 285х210х95 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200334126098 |
| СЭҚ ТН коды | 8531103000 |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Тамақтандыру | 220В-240В |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Түсі | Біріктірілген |
| Штрих-код | 4650060431465 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 116 811 ₸



