Қабылдау-бақылау күзет-өрт аспабы, Сібір арсеналы, Кварц нұсқасы 1, 1 шлейф, төрт түрлі шлейфтер: күзету, өрт, технологиялық, пайдаланылмайды
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибирский Арсенал |
| Түсі | Ақ |
| Размеры | |
| Салмақ | 0.46 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 1220 мАч |
| Артикул | Кварц нұсқасы 1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 10 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 185х150х55 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200334124094 |
| СЭҚ ТН коды | 8531103000 |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Тамақтандыру | 220В-240В |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Штрих-код | 4650060430390 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 31 593 ₸





