Үздіксіз қуат көзі, APC, Easy UPS SRV3KRIRK-E, Жиынтық: SRV3KRI-E 1 дана, SRVRK1-1 дана, Онлайн, Қуаты 3000BA (2400в) 1-2 1U қүңдысы; ҚС, 30х24 1х0150х3350в; Кендер 11130С; Шығыс Кейi: VСІV-2 В30в; ОШС... = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | APC |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 33.64 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/9Ач х 6 |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | SRV3KRIRK-E |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 0 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 4 сағ |
| Кіру | 230 Жылы |
| Монтаждау бағанасындағы биіктік | 2U |
| Шығу | 230В |
| Кепілдік | 2 жыл |
| ТҮК коды | 0200340110296 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Жөнелту жиынтығы | SRV3KRI-E-1 дана SRVRK1-1 дана |
| Беткі тақта | СК-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 3000ВА / 2700Вт |
| Көлем | 0,1 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| ҮҚК түрі | Желіде |
| Шығыс сигналының нысаны | Синусоиды толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 731304436935 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 478 750 ₸





