Кабельдік арна, Legrand, 638038, DLP-S 100х50, 100х50х2000мм (ендері х биіктігі), Ақ
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Legrand |
| Түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 50 мм |
| Ені | 100 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 638038 |
| Базалық бірлік | м |
| Қаптамада | 16 |
| Салмақ | 0.51 кг |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Ұзындығы | 2 м |
| СЭҚ ТН коды | 3925902000 |
| Материал | ПВХ |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Штрих-код | 3414970335586 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 116 ₸



