Науаны ілуге арналған жеңілдетілген PL қапсырма, DKC, BML1007, 60 мм
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ДКС |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 70 мм |
| Ені | 60 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | BML1007 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 100 |
| Салмақ | 0.1 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200210239560 |
| СЭҚ ТН коды | 7326909807 |
| Материал | Болат |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Штрих-код | 4690309480557 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 970 ₸



